1000 ₺ Üstü Alışverişinizde kargo ücretsiz

HAKKIMIZDA

Pasavat Yöresel Evi 1984 yilinda Pasavat ailesi tarafindan Mardin de faliyete girmistir. Süryani ve Mardin kültürüne özgü içerikleri ile bir çok sehir ve ülkeden bir çok kisiye kendini tanitip lezzetleri ile bir çok insanin damak tadi olmayi basaran bir firmadir. Pasavat Yöresel Evi topllamda 12 bayisi ile Mardin, Midyat, Ankara ve Izmir sehirlerine müsterilerine kapilarini açip büyük bir ilgi ve talep ile bayilerini bir çok sehirde açma hedefinde yol almaktadir. Üretici firma olan Pasavat ailesi ürünleri ile online pazar yerlerine açilip tadlarini bir çok eve girdirmeyi basarmis ve dahasini hedefleyen Mardinin nadide firmalarindan bir olmaktadir.

 

VIZYONUMUZ

Pasavat Yöresel Evi, çalisanlari, üreticisi ve tedarikçileriyle birlikte büyümeyi, tüketicisi ile bütünleserek uluslararasi alanda tadlarini ve ürünlerini duyuran firma olmayi, çalisanlarlyla birlikte kârliligini ve verimliligini arttirmayi ana hedefi olarak belirlemistir. 

 

MISYONUMUZ

Pasavat Yöresel Evi ailesi olarak üstlenmis oldugumuz misyon; yüksek standardi ve kaliteli hizmet vererek faaliyet gösterdigimiz sektörlerde söz sahibi olmak, insanliga, çevreye ve evrensel degerlere karsi sorumluluklarimizi yerine getirmektir. Firmamiz, kaliteli ürün ve güvenilir markalarimizla, tüketicilerimizin yasamlarina deger katarak hizmetlerine devam etmektedir.